-6%

Подушка обнімашка Кіт Батон,90 см
від 1 000 ₴
від 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2023-95-90
+380 (67) 718-42-02
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка плюшева іграшка подушка обнімашка, Кіт Батон, 90 см
Подушка обнімашка Кіт Батон
Довгі подушки Коти Батони навіть не ХІТ, а бестселер продажів у нашому магазині. Кожна дівчинка, дівчина, мама, бабуся, синочок, коханий чоловік – оцінили переваги подушки обіймашки.
М'яка іграшка довга подушка виконує ряд корисних функцій, як:
подушка обіймашка для сну
диванна подушка під голову
іграшка плюшева подушка інтер'єрна
Наші котики на дотик як хмаринка, бо у світі іграшок-сквішів та трендових обнімашок такий єфект досягається поєднанням двох компонентів:
-
Наповнювач: Аеропух (Super Soft) — це надтонке силіконізоване мікроволокно. Воно набагато тонше за звичайний холлофайбер, тому іграшка не "пружинить" грубо, а плавно піддається натисканню і миттєво повертається у форму.
-
Тканина: Еластичний плюш — він тягнеться у всі боки. Саме завдяки йому створюється відчуття "ніжної шкірки", яку хочеться м'яти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Сірий |
| Висота | 90 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 20 см |
| Діаметр | 23 см |
| Вага | 700 г |
| Прання | Машинна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 940 ₴







