
Плюшева іграшка Стіч "LILO&STICH"
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: И7-00932
+380 (67) 718-42-02
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка плюшева іграшка Стич мультгерої з "LILO&STICH", 50 см
М'яка іграшка Стіч
М'яка іграшка Стич-герой мультфільму Lilo and Stitch, виготовлена з плюшевого хутра, має неймовірну м'якість і приємна на дотик. Наповнення синтепоном забезпечує відмінну амортизацію та зберігає форму навіть після тривалого використання.
Стич з характерними вушками та вишитими деталями виглядає дуже яскраво та привабливо, що робить його чудовим компаньйоном для ігор та спокійного відпочинку.
Така м'яка іграшка стане чудовим подарунком для дітей та дорослих, які люблять мультфільми та незвичайні іграшки.
Відкрийте світ пригод разом із Стічем!
Зроблено у Китаї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепон, Холлофайбер |
| Колір | Синій |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 20 см |
| Вага | 500 г |
| Прання | Машинна |
| Персонажі | Стіч |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴






