-10%

Рожевий Ангел з Lilo & Stitch, М'яка іграшка подружка Стіча, 75 см
2 000 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: mal-90534
+380 (67) 718-42-02
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рожевий Ангел з Lilo & Stitch,Велика М'яка іграшка подружка Стіча, 75 см
Великий Рожевий Ангел з Lilo & Stitch
Подружка Стіча
Чудової якості.
М'яка іграшка дівчинка STAR з мультфільму LILO AND STITCH зроблена з м'якого ніжного плюшевого хутра, очі зроблені вишивкою, Набивка із синтепону.
Ця величезна м'яка іграшка STAR — подружка неповторного Стіч STITCH захопить вашу донечку або улюблену, всіх кому сподобався цей персонаж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мальва |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепон, Холлофайбер |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 45 см |
| Діаметр | 45 см |
| Вага | 3000 г |
| Прання | Машинна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


