
М'яка іграшка Ведмедик плюшевий Подарунковий, 20 см
250 ₴
- В наявності
- Код: metr-45104
+380 (67) 718-42-02
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка Ведмедик Подарунковий плюшевий , 20 см
Ведмедик плюшевий подарунковий
Маленьке ведмежа зроблене із шовковистого шоколадного кольору хутра зі світлим пузиком, новий приємний дизайн.
Плюшеві ведмедики давно оселилися в наших серцях і домівках, але такий ідеальний розмір іграшки — 20 см доповнить будь-яку колекцію м'яких іграшок або стане початком для неї
Произведено в Китае
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 8 см |
| Діаметр | 8 см |
| Вага | 150 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


