
Зоотрополіс Брелок, іграшка м‘яка Zootopia, від 17 см, 4 види: Джуліо,Нік, Бадгер, Бенджамін Когтяурус Бенджамен когтяріус
від 250 ₴
- В наявності
- Код: Sh-34203-4
+380 (67) 718-42-02
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зоополіс Брелок, іграшка м'ята Zootopia, від 17 см, 4 різновиди: Джулія, Нік, Бадгер, Бенджамін кігтяріус
Брелок Зоотропія м'яка іграшка
Яскрава та якісна іграшка яку зручно закріпити на рюкзаку сумці або в автомобілі. Завдяки великому розміру вона виглядає як повноцінна фігурка.
Белочки виготовлено з якісного плюшу.
Наповнювач холлофайбер добре тримає форму.
Елементи обличчя якісна вишивка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Брелок |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 22 см |
| Вага | 200 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бенджамен когтяріус |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 250 ₴





